15KPA280A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA280A
JLCPCB Part #
C1984662
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 280V 2uA 312.8V 33.2A 454.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS