QJ8016NH4RP
MFR.Part #
QJ8016NH4RP
JLCPCB Part #
C17265591
Package
TO-263
Description
-40℃~+150℃ 1.3V 16A 35mA 50mA 800V TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS