WPC2512QLR012FYR
MFR.Part #
WPC2512QLR012FYR
JLCPCB Part #
C20350251
Description
12mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS