QJ8010NH4RP
MFR.Part #
QJ8010NH4RP
JLCPCB Part #
C3613959
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.3V 10A 35mA 40mA 800V TO-263(D2PAK) Thyristors (SCR)/Modules ROHS