AK10-380C-Y
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK10-380C-Y
JLCPCB Part #
C3714314
Package
Plugin
Description
10kA@8/20us 380V 401V 520V TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS