V250LA20AP
MFR.Part #
V250LA20AP
JLCPCB Part #
C151310
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1W 250V 330V 390V 4.5kA 500pF@1MHz 650V 72J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS