AK1-380C-Y
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK1-380C-Y
JLCPCB Part #
C1665991
Package
Plugin
Description
1kA@8/20us 380V 401V 570V Bidirectional TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS