AK10-530C-Y
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK10-530C-Y
JLCPCB Part #
C1665988
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1000pF 10kA@8/20us 10uA 530V 619V 750V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS