AK10-190C-Y
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK10-190C-Y
JLCPCB Part #
C1668106
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 10uA 190V 245V 290V 4000pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS