0208.375DRT1P
MFR.Part #
0208.375DRT1P
JLCPCB Part #
C3164535
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100A 350V 375mA Glass Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS