0224.375DRT1P
MFR.Part #
0224.375DRT1P
JLCPCB Part #
C3165786
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 125V 250V 35A、10kA 375mA Glass Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS