LKP2G102MQ080K63B
MFR.Part #
LKP2G102MQ080K63B
JLCPCB Part #
C2988539
Package
Plugin,D25xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 400V 80mm ±20% 插件,D25xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS