LKT2N102KS045K63B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LKT2N102KS045K63B
JLCPCB Part #
C2988520
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-20℃~+55℃ 1000uF 10mm 35mm 360V 45mm ±10% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS