LKS2G681KS050M63B
MFR.Part #
LKS2G681KS050M63B
JLCPCB Part #
C2988515
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 270mΩ@120Hz 35mm 400V 50mm 680uF ±10% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS