LKP2G102KS070M63B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LKP2G102KS070M63B
JLCPCB Part #
C2988492
Package
Plugin,D35xL70mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 117mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 3.6A@120Hz 35mm 400V 70mm ±10% 插件,D35xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS