LKG2G331KR060K63B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LKG2G331KR060K63B
JLCPCB Part #
C2988531
Package
Plugin,D30xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 400V 490mΩ@120Hz 60mm ±10% 插件,D30xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS