LKG2D152MQ060K63B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LKG2D152MQ060K63B
JLCPCB Part #
C2988529
Package
Plugin,D25xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 2.6A@120Hz 200V 25mm 3000hrs@105℃ 60mm 93mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS