LKP2W331MR045K63B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LKP2W331MR045K63B
JLCPCB Part #
C2995374
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 330uF 35mm 450V 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS