LKS2G391MR040K63B
MFR.Part #
LKS2G391MR040K63B
JLCPCB Part #
C2988510
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 390uF 400V 40mm 415mΩ@120Hz ±10% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS