LKS2G271KP050K63C
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LKS2G271KP050K63C
JLCPCB Part #
C2988509
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 270uF 400V 50mm 600mΩ@120Hz ±10% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS