VZT471M1VTR-0810
MFR.Part #
VZT471M1VTR-0810
JLCPCB Part #
C25503696
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35V 470uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS