OCV101M1VTR-0812
MFR.Part #
OCV101M1VTR-0812
JLCPCB Part #
C134855
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 35V 8mm ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS