LSM122M1K--A2030
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LSM122M1K--A2030
JLCPCB Part #
C134908
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.17A@120Hz 10mm 1200uF 20mm 276mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 80V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS