MEA392M2G--C115
MFR.Part #
MEA392M2G--C115
JLCPCB Part #
C316468
Package
Bolt,D63.5xL115mm
Description
-25℃~+85℃ 115mm 2000hrs@85℃ 28.6mm 3900uF 400V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS