OVZ151M1ATR-0608
MFR.Part #
OVZ151M1ATR-0608
JLCPCB Part #
C250091
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 150uF 2000hrs@105℃ 3.4A@100kHz 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS