RGA100M2EBK-1012
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RGA100M2EBK-1012
JLCPCB Part #
C134542
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 10uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 250V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS