VZH221M1ATR-0810
MFR.Part #
VZH221M1ATR-0810
JLCPCB Part #
C249878
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10V 10mm 220uF 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS