RXK101M1HBK-1012
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RXK101M1HBK-1012
JLCPCB Part #
C134623
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
100uF 10mm 12.5mm 160mΩ@100kHz 4000hrs@105℃ 50V 530mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS