VEJ330M1ETR-0606
MFR.Part #
VEJ330M1ETR-0606
JLCPCB Part #
C249634
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 33uF 5.7mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS