RLD820M2WBCF1832
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RLD820M2WBCF1832
JLCPCB Part #
C20415484
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 18mm 31.5mm 450V 82uF ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS