HBR680M1EBK-0608K
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
HBR680M1EBK-0608K
JLCPCB Part #
C504747
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
10000hrs@105℃ 2.5mm 25V 6.3mm 68uF 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS