VZH220M1JTR-0806
MFR.Part #
VZH220M1JTR-0806
JLCPCB Part #
C249869
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 6.5mm 63V 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS