VEJ470M1VTR-0606
MFR.Part #
VEJ470M1VTR-0606
JLCPCB Part #
C164076
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35V 47uF 5.7mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS