VUA680M1JTR-1010
MFR.Part #
VUA680M1JTR-1010
JLCPCB Part #
C3029688
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+125℃ 10mm 10mm 63V 68uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS