RXK471M1EBK-1012
MFR.Part #
RXK471M1EBK-1012
JLCPCB Part #
C231189
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 25V 4000hrs@105℃ 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS