VZH151M1HTR-1010
MFR.Part #
VZH151M1HTR-1010
JLCPCB Part #
C249854
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 10mm 150uF 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS