MEA332M2G--C105
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
MEA332M2G--C105
JLCPCB Part #
C316467
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-25℃~+85℃ 105mm 2000hrs@85℃ 28.6mm 3300uF 400V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS