VUK221M1VTR-1313
MFR.Part #
VUK221M1VTR-1313
JLCPCB Part #
C176694
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 13.5mm 220uF 35V 5000hrs@125℃ ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS