VUA101M1HTR-1313
MFR.Part #
VUA101M1HTR-1313
JLCPCB Part #
C249796
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 12.5mm 13.5mm 2000hrs@125℃ 50V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS