VEU221M1VTR-1010
MFR.Part #
VEU221M1VTR-1010
JLCPCB Part #
C249743
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 35V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS