ORZ271M1CBK-0608
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
ORZ271M1CBK-0608
JLCPCB Part #
C25503680
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 270uF 6.3mm 8mm ±20% Plugin,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS