VUK101M1HTR-1010
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VUK101M1HTR-1010
JLCPCB Part #
C335056
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 10mm 10mm 3000hrs@125℃ 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS