RGA100M2GBK-1012
MFR.Part #
RGA100M2GBK-1012
JLCPCB Part #
C231218
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 10uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS