RQL101M2GBKF1636
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RQL101M2GBKF1636
JLCPCB Part #
C882139
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16mm 35.5mm 400V ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS