VEJ220M1HTR-0607
MFR.Part #
VEJ220M1HTR-0607
JLCPCB Part #
C249607
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 5.7mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS