VZH100M1JTR-0606
MFR.Part #
VZH100M1JTR-0606
JLCPCB Part #
C134805
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 5.7mm 6.3mm 63V ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS