RGA220M1VBK-0511G
MFR.Part #
RGA220M1VBK-0511G
JLCPCB Part #
C384630
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2000hrs@105℃ 22uF 2mm 35V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS