ORZ102M0JBK-0808
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
ORZ102M0JBK-0808
JLCPCB Part #
C881920
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 6.2A@100kHz 6.3V 7mΩ@300kHz 8mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS