VEJ472M1ETR-1821
MFR.Part #
VEJ472M1ETR-1821
JLCPCB Part #
C249676
Package
SMD,D18xL21.5mm
Description
-45℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 21.5mm 25V 4700uF ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS