RXW102M1EBK-1320
MFR.Part #
RXW102M1EBK-1320
JLCPCB Part #
C311657
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
1.655A@100kHz 1000uF 12.5mm 20mm 25V 38mΩ@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS